MOSTERA 185

MY22

Zaawansowany, sportowy, ale bardzo zrównoważony produkt, oferujący doskonałe osiągi, doskonały zarówno na zawodach, jak i do latania swobodnego i przygodowego. Moster 185 to wszystko i wiele więcej. To silnik, który przez lata umożliwił realizację najważniejszych celów, silnik, na którym wygrywano różne wyścigi i mistrzostwa, osiągane rekordy i stawiane najtrudniejsze wyzwania.

 

BADANIA I ROZWÓJ

DĄŻENIE DO DOSKONAŁOŚCI

 

Moster 185 to jeden z silników, na którym Vittorazi eksperymentował najwięcej: serce produkcji od ponad 10 lat, na którym przez lata koncentrowała się większość badań firmy, z czasem podnosząc swój poziom. Wydano kilka wersji i aktualizacji, które dopracowały komponenty produktu, czyniąc go coraz bardziej wydajnym, trwalszym i łatwiejszym w użyciu.

NIEZAWODNOŚĆ I TRWAŁOŚĆ

PRZYJEMNOŚĆ LATANIA DLA KAŻDEGO PILOTA

 

Dzięki swojej jakości i cechom technicznym jest idealnym silnikiem do latania w każdych warunkach pogodowych, zarówno ekstremalnie gorących, jak i zimnych, zapewniając jednocześnie maksymalną sprężystość i niezawodność. Doskonale sprawdza się również w podróży, dzięki kompaktowym wymiarom i łatwości transportu.

 

MOC

WYDAJNOŚĆ NA WYSOKIM POZIOMIE

 

Moster 185 gwarantuje ważne osiągi: ciąg jest regularny do 75 kg przy śmigle 125 cm i 78 kg przy śmigle 130 cm. Utrzymany jest również „Soft Starter System” (3S): to ręczny system rozruchowy, który umożliwia uruchomienie silnika zarówno w locie, jak i na ziemi, jednym pociągnięciem za pomocą jednej ręki.