Szkoła Latania by Adam Pupek

Jesteśmy Licencjonowanym Ośrodkiem Szkolenia Lotniczego Urzędu Lotnictwa Cywilnego nr: 367RPS-03/2023

Latanie to nie tylko czynność - to styl życia.

Informacje o szkoleniach w pigułce

CENA: 2200 zł

etap pierwszy jest dla każdego, kto chce rozpocząć przygodę z lataniem. U nas uzyskasz fachową wiedzę teoretyczną oraz praktyczną.

Zapisz się na szkolenie jeśli chcesz:

    – latać swobodne PP – bez napędu;
    – latać paralotnią z napędem PPG – napęd plecakowy, czyli start z nóg;
    – latać motoparalotnią PPGG – napęd na wózku, czyli trajka

Jeśli jeszcze nie wiesz, w jaki sposób chcesz latać, zapisz się na ETAP 1 kursu paralotniowego, on rozwieje Twoje wątpliwości i pozwoli na podjęcie właściwej decyzji.

Jeśli w następnych 12 miesiącach rozpoczniesz etap 2 - zachowasz ciągłość szkolenia i będziesz mieć możliwość przystąpienia do egzaminy.

CENA: 1800 zł

etap drugi kursu paralotniowego jest przeznaczony tylko dla osób które ukończyły ETAP 1, obejmuje ok. 10 wysokich lotów na holu oraz poszerzenie wiedzy praktycznej i teoretycznej. Po tym etapie możesz podejść do egzaminu państwowego oraz uzyskać Świadectwo Kwalifikacji Pilota Paralotni z uprawnieniem podstawowym PP, czyli do lotów swobodnych.

ETAP 1 oraz ETAP 2 możesz zrealizować w 7 dni lub możesz ukończyć ETAP 1, a ETAP 2 zrealizować w innym terminie (maksymalnie w ciągu 12 miesięcy od zakończenia 1 etapu).

CENA: 3500 zł

szkolenie PPG jest przeznaczone tylko dla osób które ukończyły ETAP 1. Po ukończeniu szkolenia możesz podejść do egzaminu państwowego oraz uzyskać Świadectwo Kwalifikacji Pilota MotoParalotni z uprawnieniem PPG, czyli do lotów z silnikiem przy starcie z nóg.

ETAP 1 oraz Szkolenie PPG możesz zrealizować w 7 dni lub możesz ukończyć ETAP 1, a szkolenie zrealizować w innym terminie (maksymalnie w ciągu 12 miesięcy od zakończenia 1 etapu).

CENA: 4000 zł

szkolenie PPGG jest przeznaczone tylko dla osób które ukończyły ETAP 1. Po ukończeniu szkolenia możesz podejść do egzaminu państwowego oraz uzyskać Świadectwo Kwalifikacji Pilota MotoParalotni z uprawnieniem PPGG, czyli do lotów z silnikiem przy starcie z trójkołowego wózka ( trajki ).

ETAP 1 oraz Szkolenie PPGG możesz zrealizować w 7 dni lub możesz ukończyć ETAP 1, a szkolenie zrealizować w innym terminie (maksymalnie w ciągu 12 miesięcy od zakończenia 1 etapu).

Jeziorko - 10 km od Łomży i 120 km od Warszawy. Posiadamy tutaj startowisko o rozmiarze 10 ha z równym, trawiastym podłożem, idealne do startów i lądowań w każdym kierunku. Ponadto w pobliżu mamy bazę gastronomiczno - noclegową.

Twoja lokalizacja przy min. 6 osobach - po wcześniejszym rozeznaniu terenu, możemy przeprowadzisz szkolenie w Twojej okolicy.