dostawa

czas realizacji

W opisie każdego produktu znajdziesz informację o dostępności danego: na stanie/ na zamówienie. Jeśli produkt jest na stanie, wysyłamy go w ciągu 2 dni roboczych, po zaksięgowaniu przelewu. Ponieważ jesteśmy małą rodzinną firmą i niezwykle dużą wagę przykładamy do dbałości o każdy szczegół, to na produkty dostępne na zamówienie, czas oczekiwania może wynosić 14 - 30 dni roboczych, licząc od momentu dokonania płatności. Jeśli bardzo zależy Ci na czasie, napisz do nas, a my dołożymy wszelkich starań, by przyspieszyć zamówienie:)
 

FORMA I koszty dostawy

Odbiór osobisty – bezpłatna forma odbioru przesyłki (jeśli nie ustalono inaczej) w siedzibie firmy: ul.Wesoła 10a, 18-400 Wygoda. Odbiór zakupionych produktów (jeśli nie ustalono inaczej) następuje
do 7 dni od złożonego zamówienia. Odbioru można dokonać po zaksięgowaniu wpłaty na konto lub opłacając zamówienie gotówką przy odbiorze – patrz: Regulamin

Wysyłka zagraniczna – każdą przesyłkę wyceniamy indywidualnie, by była jak najtańsza dla Ciebie, dlatego przed złożeniem zamówienia skontaktuj się z nami.

Dostawa kurierska – w tej formie stosujemy proste stawki – oznacza to, że przesyłka posiada stałą cenę niezależnie od wagi czy wymiarów przesyłki.  Kwota wysyłki zawiera również pakowanie produktów.

Cena usługi: 
przedpłata: 20 zł
pobranie: 25zł

Cena usługi:
przedpłata: 20 zł

Przesyłkę dostarcza kurier pod wskazany adres
– jeśli chcesz otrzymać przesyłkę do paczkomatu – umieść informację w okienku „uwagi do zamówienia” – podając nr swojego paczkomatu.

płatnośĆ

metody płatności

Pamiętaj - Klient zobowiązany jest do dokonania płatności w terminie 3 dni kalendarzowych od dnia złożenia zamówienia. W przeciwnym wypadku jego zamówienia zostanie anulowane patrz: Regulamin
      
       

przelew bankowy

Wybierając ten sposób płatności, pamiętaj, aby w tytule płatności podać NR ZAMÓWIENIA przesłany w wiadomości. Jeśli jesteś zalogowanym użytkownikiem naszego sklepu, nr odnajdziesz również w zakładkach MOJE KONTO - ZAMÓWIENIA
 
 
FLYTECHNIK Sp. z o.o.
Nr konta: 32 1140 2004 0000 3502 8344 7995
ul. Wesoła 10a
18-400 Wygoda
  

przelewy 24

Przelewy24 to wybrany przez nas usługodawca, który w łatwy i bezpieczny sposób przeprowadzi Cię przez proces płatności. Wybierając te metodę możesz zapłacić KARTĄ - BLIKIEM, PRZELEWEM a płatność jest natychmiast zaakceptowana i widoczna na Twoim koncie. Za pośrednictwem Przelewy24 możesz również skorzystać z zakupów NA RATY.

za pobraniem

Wybierając te metodę płatności możesz zapłacić Kurierowi DPD podczas odbioru przesyłki. Pamiętaj aby wcześniej przygotować wyliczoną gotówkę. Kurierzy nie zawsze dysponują terminalem.