Rzeczy materialne mają swoją datę ważności, natomiast wspomnienia to temat wielu rozmów, dlatego też lot widokowy to świetny pomysł na prezent, który nie przemija. 

…a okazji – jak co roku – jest wiele: urodziny, dzień nauczyciela, dzień babci, dziadka, przyjaciela, a może szukasz pomysłu na prezent ślubny?!

No cóż… tak już nieskromnie mamy, że… dosłownie – odrywamy od rzeczywistości każdego, kto wsiądzie na nasz pokład, więc dajemy gwarancje niezapomnianych chwil.

Najczęściej zadawane pytania

Lot tandemowy to lot w dwuosobowej motoparalotni z towarzyszeniem licencjonowanego pilota, dzięki jego doświadczeniu oraz regularnym przeglądom sprzętu, możesz spokojnie delektować się światem z góry, a jest co podziwiać.
Wszystko zależy od pory roku i pogody, więc najbardziej precyzyjne określenie to: Latamy o Wschodzie i Zachodzie Słońca od wiosny do jesieni.
ŁOMŻA i PIĄTNICA – przepiękne tereny Doliny Narwi – latem bywamy w miejscowości PISZ, a ponadto – TRÓJMIASTO – najczęściej WYSPA SOBIESZEWSKA.
Ograniczenia nie istnieją, są natomiast pewne wytyczne: – waga pasażera w pełnym ubraniu min. 45 kg max.105 kg – brak przeciwwskazań zdrowotnych. – osoby niepełnoletnie potrzebują zgody pisemnej opiekuna. – trzeźwość umysłu – nie zabieramy na pokład osób pod wpływem alkoholu lub innych używek
Po zarejestrowaniu vouchera (patrz na dole strony), na bieżąco wysyłamy automatyczne powiadomienia sms z dostępnymi terminami lotów – jeśli jesteś w tym terminie dostępny – umawiamy się na konkretną godzinę. Terminy podrzucamy przeważnie na 2 dni w przód.
Jeśli osoba posiadająca voucher otrzymała od nas min. 10 terminów na realizacje lotu, a mimo to nie wykorzystała vouchera, za przedłużenie ważności pobieramy dodatkową opłatę.
Bezpieczeństwo jest naszym priorytetem, a Motoparalotnia jest jednym z najbezpieczniejszych sprzętów ultralekkich, pomimo to: – na loty z pasażerami wybieramy terminy tylko z bezpieczną i stabilną pogodę, tak by pasażer bez turbulencji mógł delektować się lotem. – posiadamy wszystkie uprawnienia do wykonywania lotów tandemowych – latamy na certyfikowanym sprzęcie – przed każdym sezonem kupujemy nowe skrzydło renomowanego producenta Dudek Paragliders – przed każdym startem dokonujemy dokładnej analizy sprzętu – częściej niż regularnie wykonujemy przeglądy sprzętu i najważniejsze: – nasz Pilot Adam Pupek, to licencjonowany pilot, instruktor i producent motoparalotniowy, wielokrotny medalista Mistrzostw Polski w lotach tandemowych

Mam voucher – jak zrealizować?


Zarejestruj swój voucher aby otrzymywać powiadomienia SMS z dostępnymi terminami lotów.